Ласкаво просимо

Перейти на русскоязычную версию странички

У 2017 році стоматологічний навчальний центр «Фенестра®» буде відзначати своє 20-річчя. Ми продовжуємо працювати для фахівців, які постійно прагнуть до вдосконалення свого професійного рівня.
На сьогоднішній день своїм слухачам ми пропонуємо 20 курсів підвищення кваліфікації, які будуть корисні для лікарів-стоматологів та для асистентів.
Наші програми розроблені з урахуванням потреб і можливостей українських стоматологів і їх пацієнтів. Ми дбаємо про те, щоб кожен слухач відчував себе комфортно на наших заняттях.
Викладачі центру «Фенестра®» мають великий досвід практичної роботи, а також досвід викладання.
Наші курси - це оптимальне поєднання теорії та практики, чудова можливість в стислі терміни отримати максимум корисної інформації.
Заняття проходять в групах до 10 осіб, що дозволяє викладачеві контролювати виконання роботи кожного слухача курсів, а учаснику - якісно опановувати практичними навичками.
Кожен курс - це вивчення сучасних і найбільш ефективних методик. Ми постійно розвиваємося і пропонуємо нові курси. Так в 2010 і 2011 роках ми ввели нові курси по «Мистецькому моделювання зубів» і «Корекції оклюзійних порушень», які користуються величезною популярністю у лікарів. А з вересня 2012 року ми пропонуємо нові майстер-класи по реставрації: майстер-клас (Sa) - «Пряме відновлення фронтальної групи зубів» і майстер-клас (Sp) - «Пряме відновлення жувальної групи зубів». Одноденні майстер-класи розроблено відповідно до побажань наших слухачів, для яких тривалість навчальних програм має велике значення. У 2013 році був розроблений курс "Функціональні порушення зубо-щелепної системи", який рекомендований практикуючим лікарям-ортопедів для розширення знань в області діагностики м'язово-больовий дисфункції.
Як і раніше залишається чинною система знижок для тих докторів, які були слухачами курсів А, С, Д, М, М1 з 1997 року.
Ми робимо все, щоб задовольнити бажання професіоналів досягати нових висот.
Для отримання будь-якої інформації про діяльність нашого центру телефонуйте нам. Ми завжди будемо Вам раді.


Тут починається ШЛЯХ ДО ДОСКОНАЛОСТІ В СТОМАТОЛОГІЇ!


З найкращими побажаннями,
Колектив навчального центру «Фенестра»